Korzystanie z aplikacji mobilnej CFI My Hotels jest niezwykle proste i niesie za sobą wiele korzyści, jak wysokie rabaty, specjalne oferty i promocje, a przede wszystkim umożliwia rejestrowanie transakcji, zbieranie punktów i wymianie ich na usługi własne CFI Hotels Group.

Jak więc korzystać z aplikacji?

  • Pobierz aplikację z App Store lub Google Play i zainstaluj na swoim urządzeniu mobilnym.
  • Możesz jej używać bez rejestracji w programie lojalnościowym, jednak wtedy nie będziesz mógł odebrać powitalnych oferta specjalnych, stałych rabatów -10% . Nie zobaczysz też ofert specjalnych i nie będziesz mieć dostępu do innych przydatnych funkcjonalności. Dlatego też rekomendujemy pełną rejestrację, dzięki której zyskasz wszystkie możliwe korzyści.
  • Jak zarejestrowany użytkownik otrzymasz oferty powitalne, które możesz jednorazowo wykorzystać w obiektach hotelarskich i restauracjach CFI Hotels Group, czyli np. pobyt w obiekcie czy posiłek w restauracji.
  • Jako zarejestrowany użytkownik zawsze będziesz mógł rezerwować i kupować usługi własne CFI Hotels Group z rabatem -10%.
  • Za każdy zakup usług własnych CFI Hotels Group otrzymasz punkty, które po zarejestrowaniu transakcji w aplikacji zostaną wymienione na realne kwoty, które będziesz mógł następnie wydać w obiektach CFI Hotels Group.
  • Pieniądze zgromadzone na koncie mogą być wykorzystywane bez ograniczeń, w dowolnej wysokości, nawet od 1 zł. Możesz nimi zapłacić za całość lub część ceny usługi.
  • Aby zyskać środki na swoim koncie, musisz zarejestrować transakcję w aplikacji klikając opcję Transakcje. Tu należy podać niezbędne informacje, jak obiekt, w którym nastąpił zakup, kwota i numer rachunku/faktury, datę i wartość. Zarejestrowana transakcja musi zostać zatwierdzona przez managera danego obiektu w panelu zarządzania aplikacją. Po zatwierdzeniu transakcji na Twoim koncie użytkownika pojawiają się nowe punkty wyrażone w PLN.
  • Aby za zebrane środki kupić usługę, musisz zgłosić chęć zapłaty środkami z programu lojalnościowego, a następnie kliknąć w aplikacji przycisk Wykorzystaj i na kolejnym ekranie wprowadzić wartość oraz poprosić przedstawiciela obiektu (recepcjonistę, kelnera) o potwierdzenie przyjęcia punktów PINem na Twoim urządzeniu mobilnym lub w panelu aplikacji na komputerze.

To wszystko! Pobierz aplikację i ciesz się z wyjątkowych korzyści programu CFI My Hotels!