W lipcu 2019r. rusza aplikacja mobilna CFI Hotels Group z programem lojalnościowym funkcjonującym pod nazwą CFIMy Hotels. W ramach aplikacji dostępne będą usługi wszystkich obiektów hotelowych grupy oraz restauracji. Użytkownicy będą korzystali z wysokich rabatów, promocji i ofert specjalnych niedostępnych w innych kanałach, a przede wszystkim będą mogli zbierać punkty i kupować za nie usługi własne CFI Hotels Group.

Biznes i wypoczynek w jednym miejscu

CFI Hotels Groupo to polska grupa hotelowa, której właścicielem jest spółka Central Fund of Immovables, zarządzająca obecnie 14 obiektami hotelowymi zlokalizowanymi w całym kraju. CFI posiada 8 obiektów hotelowych działających pod szyldem Boutique Hotel’s: cztery w Łodzi, w  której firma otworzyła w 2010r. swój pierwszy obiekt, dwa we Wrocławiu i po jednym w Bytomiu i Sosnowcu.

Do sieci należy także designerski Art Hotel’s Sosnowiec i pierwszy obiekt nowej marki – Citi Hotel’s, otwarty w lipcu 2017r. we Wrocławiu. W stolicy znajduje się Warsaw Plaza****Hotel, zlokalizowany zaledwie 5 km od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Obiekt dysponuje imponującym i bardzo nowoczesnym zapleczem konferencyjno-eventowym. Szerokie zaplecze szkoleniowo-konferencyjnym oferuje również Centrum Szkoleniowo Konferencyjne Falenty. To tutaj doskonale łączy się pracę z relaksem.

W CFI Hotels Group działają także dwa obiekty znajdujące się w miejscowościach turystycznych – Hotel Król Kazimierz**** w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i Masuria Hotel & SPA**** leżący na Mazurach, w pobliżu Olsztyna. Te czterogwiazdkowe obiektu zapewniają komfortowy wypoczynek, jak również stanowią doskonałą destynację dla firm pragnących zorganizować konferencję, kongres czy spotkanie spotkanie biznesowe lub wyjazd integracyjny.

Posiadając tak szeroki wachlarz obiektów hotelowych o różnej specyfice i w rozmaitych lokalizacjach, CFI Hotels Group jest w stanie zapewnić swoim Gościom, zarówno indywidualnym, jak i biznesowym, kompleksową ofertę odpowiadającą na ich potrzeby w sferze zawodowej i prywatnej. Dlatego też przyszli członkowie programu lojalnościowego i użytkownicy aplikacji będą mogli korzystać z niezwykle szerokich możliwości wygodnego i tańszego organizowania podróży prywatnych i biznesowych oraz spędzania walnego czasu.