Aplikacja mobilna CFI My Hotels, dzieki temu, że CFI Hotels Group posiada w swoim portfolio kilkanaście obiektów hotelowych o różnym profilu i lokalizacji oraz stale rosnącą sieć różnorodnych restauracji, daje niezwykle szerokie możliwości wygodnego i tańszego organizowania podróży prywatnych i biznesowych oraz spędzania walnego czasu.Sama aplikacja daje wiele korzyści, jak wysokie rabaty, specjalne oferty i promocje, a przede wszystkim umożliwia rejestrowanie transakcji, zbieranie punktów i wymianie ich na usługi własne CFI Hotels Group. Dzięki temu jedząc obiad restauracji czy nocując w trakcie podróży biznesowej w jednym z miejskich obiektów CFI, zbierasz pieniądze na wakacje z rodziną np. na Mazurach czy romantyczny wypad do Kazimierza nad Wisłą.

Aplikacji możesz używać bez rejestracji w programie lojalnościowym, jednak wtedy nie będziesz mógł odebrać powitalnych ofert specjalnych, stałych rabatów -10% . Nie zobaczysz też ofert specjalnych i nie będziesz mieć dostępu do innych przydatnych funkcjonalności. Dlatego też rekomendujemy pełną rejestrację, dzięki której zyskasz wszystkie możliwe korzyści.

Gdy tylko się zarejestrujesz otrzymasz powitalne oferty specjalne, które możesz jednorazowo wykorzystać w hotelach i restauracjach CFI Hotels Group, czyli np. pobyt w hotelu czy posiłek w restauracji. Jako członek naszego programu lojalnościowego zawsze będziesz mógł rezerwować i kupować usługi własne CFI Hotels Group z rabatem -10%. Kupując bez pośredników zawsze otrzymasz najkorzystniejszą i ofertę i cenę.

Co więcej za każdy zakup usług własnych CFI Hotels Group otrzymasz punkty, które po zarejestrowaniu transakcji w aplikacji zostaną wymienione na realne kwoty, które będziesz mógł następnie wydać w naszych obiektach. Pieniądze zgromadzone na koncie mogą być wykorzystywane bez ograniczeń, w dowolnej wysokości, nawet od 1 zł. Możesz nimi zapłacić za całość lub część ceny usługi.

Dodatkowo jako zarejestrowany użytkownik aplikacji będziesz otrzymywał powiadomienia o ofertach i promocjach, które nie będą dostępne w żadnym innym kanale. Przewidujemy okresowe promocje, w trakcie których przelicznik stosowany w programie lojalnościowym będzie pozwalał zbierać więcej punktów przy takiej samej wysokości zarejestrowanych transakcji.

W CFI My Hotels znajdziesz także wiele przydatnych informacji o naszych obiektach, a także będziesz miał możliwość skontaktowania się z nami i odnalezienia danego obiektu na mapie i wyznaczenia trasy dojazdu na Twoim urządzeniu mobilnym.